500TL

BONUS

%100 Spor Hoşgeldin Bonusu - Max 500 TL Giriş Yap

300TL

BONUS

%100 Spor Hoşgeldin Bonusu - Max 300 TL Giriş Yap

Betvole DNS Ayarları

Türkiye’de betvole sitesi hakkında, erişim kısıtlama kararı verildiğinde, betvole giriş problemi Türkiye pazarında görüldüğünde, yeniden site ile çalışıp, hesaplara erişme konusunda tercih edilecek seçenekler arasında, betvole DNS ayarları şeklinde bir uygulama bulunduğu görülmektedir. Bu uygulama teknik bir yöntemi işaret etmek ile birlikte, betvole sitesi müşteri hizmetleri tarafından değil, sizler tarafından yapılan ya da yapılması gereken bir işlemi işaret etmektedir.

Betvole DNS Değişikliği Nereden Yapılır?

Bunun için, betvole giriş işlemini yapmanıza, hesabım bölümüne gelmenize gerek yoktur. Çünkü hesabım üzerinden ya da betvole sitesi üzerinden yapılacak bir işlem değildir. Betvole DNS değişikliği nereden yapılır? Bilgisayarlarınızın internet bağlantıları üzerinden kendinizce meydana getirilen internet bağlantı adınız üzerinden yapacağınız bir işlemi işaret etmektedir.

Betvole DNS Değişikliği Nasıl Yapılır?

Bu sistem, iki aşamalı bir işlemden meydana gelmektedir. Betvole DNS değişikliği nasıl yapılır? Önce interneti kullanacak, arama motorlarından 2020 DNS adresleri ve benzeri kelimeler ile birlikte, açık halde, kullanılır vaziyette bulunan DNS adreslerini tespit edeceksiniz. Hemen arkasından, bilgisayarınızdan internet bağlantı simgesine geleceksiniz. Sizin internet bağlantı adınızı bulup, seçecek yani işaretleme işlemini yapıp, özellikler sekmesi üzerinden hareket edeceksiniz.

Karşınıza internet protokolü sürüm 4 şeklinde bir yazı ya da internet iletişim kuralları şeklinde bir yazı çıkacaktır. Bu yazı üzerinden de seçim işlemini yapıp, tekrar özellikler sekmesinden hareket edeceksiniz. Üzerinde genel yazan küçük bir pencere açıldığını göreceksiniz. En alta baktığınızda, aşağıdaki DNS sunucu adreslerini kullan şeklinde yazıyı tespit edecek, hemen altında DNS adreslerini göreceksiniz. İlk aşamada, internetten tespit ettiğiniz DNS adreslerini buraya yazacaksınız. Bütün sayfalara tamam deyip kapatacak, betvole sitesine giriş yaptığınızda sitenin açıldığını göreceksiniz.

Betvole DNS Değişikliği Zorunlu mu?

Betvole DNS ayarları Türkiye’de betvole sitesi hakkında verilmiş erişim kısıtlama kararından sonra, yeniden siteyi açma konusunda tercih edebileceğiniz seçeneklerden bir tanesidir. Peki betvole DNS değişikliği zorunlu mu? Bu bir yöntemdir. Siteye giriş problemini ortadan kaldırmak için tercih edilecek kişisel çözüm yöntemlerinden bir tanesidir. Zorunlu bir uygulama değildir. DNS adreslerini değiştirmediğiniz için, bir daha betvole kullanamazsınız şeklinde bir ifade bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın